Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Info
ku: زانیاری
