Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: default
lv: noklusējums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Icon
lv: Ikona

en: Event
lv: Notikums

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums
