Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Help
ml: സഹായം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Info
ml: വിവരം
