Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Help
ne: सहयोग

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Info
ne: जानकारी
