Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: default
nn: standard

en: Help
nn: Hjelp

en: Event
nn: Hending

en: Error
nn: Feil

en: Info
nn: Informasjon
