Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: default
oc: defaut

en: Help
oc: Ajuda

en: Event
oc: Eveniment

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi
