Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: default
ps: تلواله

en: Help
ps: مرسته

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Info
ps: مالومات
