Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: default
pt: padrão

en: Help
pt: Ajuda

en: Icon
pt: Ícone

en: Event
pt: Evento

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: custom
pt: personalizado

en: Hover
pt: Ao passar do mouse

en: Click
pt: Clique

en: Tooltip
pt: Dica
