Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: default
sl: privzeto

en: Help
sl: Pomoč

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki
