Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: default
sv: förvald

en: Help
sv: Hjälp

en: Icon
sv: Ikon

en: Event
sv: Händelse

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Info
sv: Information

en: custom
sv: anpassad

en: Click
sv: Klicka
