Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: default
te: అప్రమేయం

en: Help
te: సహాయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: OK
te: సరే

en: Info
te: సమాచారం
