Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: default
tr: öntanımlı

en: Help
tr: Yardım

en: Icon
tr: Simge

en: Event
tr: Olay

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Info
tr: Bilgi

en: custom
tr: özel

en: Tooltip
tr: Araç ipucu
