Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Help
ur: مدد

en: Icon
ur: آئیکن

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
