Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: default
vi: mặc định

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: custom
vi: tự chọn

en: Click
vi: Nhấn

en: Tooltip
vi: Gợi ý công cụ
