Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: default
ar: المبدئي

en: Help
ar: مساعدة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Event
ar: الحدث

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Info
ar: معلومات
