Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat
