Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: default
be: прадвызначана

en: Help
be: Дапамога

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Info
be: Інфармацыя
