Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན
