Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: default
da: standard

en: Help
da: Hjælp

en: Icon
da: Ikon

en: Event
da: Begivenhed

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: custom
da: tilpasset

en: Tooltip
da: værktøjstip
