Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Help
de: Hilfe

en: Icon
de: Symbol

en: Event
de: Ereignis

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Icon size
de: Symbolgröße

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: Hover
de: Mit der Maus überfahren

en: Click
de: Klick
