Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Help
fa: راهنما

en: Icon
fa: شمایل

en: Event
fa: رویداد

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: هشدار

en: OK
fa: موافقت

en: Info
fa: اطلاعات
