Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: default
hu: alapértelmezés

en: Help
hu: Súgó

en: Icon
hu: Ikon

en: Event
hu: Esemény

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Info
hu: Infó

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: custom
hu: egyéni

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Click
hu: Kattintás

en: Tooltip
hu: Eszköztipp
