Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: default
is: sjálfgefið

en: Help
is: Hjálp

en: Icon
is: Táknmynd

en: Event
is: Viðburður

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: custom
is: sérsniðið
