Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: default
lt: įprasta

en: Help
lt: Pagalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Event
lt: Įvykis

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Info
lt: Informacija

en: custom
lt: savitas
