Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: default
nl: standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Event
nl: Evenement

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: custom
nl: aangepast

en: Hover
nl: Zweven

en: Click
nl: Klik
