Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: default
pl: domyślny

en: Help
pl: Pomoc

en: Icon
pl: Ikona

en: Event
pl: Termin

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Info
pl: Informacja

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: custom
pl: niestandardowy

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Tooltip
pl: Dymek
