Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: default
ro: implicit

en: Help
ro: Ajutor

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Info
ro: Informație
