Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: default
ru: по умолчанию

en: Help
ru: Справка

en: Icon
ru: Иконка

en: Event
ru: Событие

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Info
ru: Инфо

en: Icon size
ru: Размер значка

en: custom
ru: дополнительный

en: Click
ru: Клик

en: Tooltip
ru: Подсказка
