Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: default
sk: predvolené

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: Event
sk: Podujatie

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie
