Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Help
ta: உதவி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: Info
ta: தகவல்
