Tooltip Field Formatter (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: default
uk: замовчування

en: Help
uk: Довідка

en: Icon
uk: Іконка

en: Event
uk: Подія

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Info
uk: Інформація

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: custom
uk: інший

en: Hover
uk: Наведення

en: Click
uk: Клац

en: Tooltip
uk: Підказка
