Top Commenters (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Comment
ar: التعليق

en: Month
ar: بالشهر

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Other
ar: آخر

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق
