Top Commenters (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Month
et: Kuu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari
