Top Commenters (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Month
fi: Kuukausi

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Other
fi: Muu

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia
