Top Commenters (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Month
hu: Hónap

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Other
hu: Egyéb

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Image Style
hu: Képstílus
