Top Commenters (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Comment
it: Commento

en: Month
it: Mese

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Other
it: Altro

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti
