Top Commenters (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ
