Top Commenters (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Comment
ps: تبصره

en: Month
ps: میاشت

en: Other
ps: نور

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې
