Top Commenters (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Comment
ro: Comentariu

en: Month
ro: Lună

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Other
ro: Altele

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii
