Top Commenters (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Comment
tr: Yorum

en: Month
tr: Ay

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Other
tr: Diğer

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum
