Top Commenters (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Comment
uk: Коментар

en: Month
uk: Місяць

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Other
uk: Інше

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: User Picture
uk: Малюнок користувача
