Top Commenters (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Comments
vi: Bình luận

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Month
vi: Tháng

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Other
vi: Khác

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: 1 comment | @count comments
vi[0]: 1 bình luận
