Top Commenters (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Comments
be: Каментары

en: User
be: Карыстальнік

en: Comment
be: Каментар

en: Month
be: Месяц

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: Comment count
be: Колькасць каментароў
