Top Commenters (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: Comment count
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས
