Top Commenters (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Month
ca: Mes

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Comment count
ca: Comptador de comentaris

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
