Top Commenters (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: User
da: Bruger

en: Comment
da: Kommentar

en: Month
da: Måned

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Other
da: Anden

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Comment count
da: Kommentarantal
