Top Commenters (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: User
el: Χρήστης

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Month
el: Μήνας

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Other
el: Άλλο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Comment count
el: Μετρητής σχολίων
