Top Commenters (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Month
eu: Hilabetea

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa
