Top Commenters (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: User
fa: کاربر

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Month
fa: ماه

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Other
fa: ساير

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها
