Top Commenters (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Comments
fr: Commentaires

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: User
fr: Utilisateur

en: Basic Settings
fr: Paramètres de base

en: Comment
fr: Commentaire

en: Month
fr: Mois

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Other
fr: Autre

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: 1 comment | @count comments
fr[0]: @count commentaire
fr[1]: @count commentaires

en: Comment count
fr: Nombre de commentaires

en: Image Style
fr: Style d'image
